Siz değerli misafirlerimize daha kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı sunmak için kurulan Aysetatilde.com, beklentilerinize uygun çözümler üreten lider bir şirket olmak adına hedeflerini belirlemiştir. Bu nedenle bizim için size sunacağımız servis kendimizin alacağı ve talep edeceğimiz hizmetin aynısı olacaktır. Amacımız ve hedefimiz sizlere kusursuz ve mükemmel hizmet sunmaktır.

Kendimize ait oluşturduğumuz teknolojik alt yapımız ile genç kadromuz sayesinde turizmde oluşan yeni trendleri takip ederek, en kısa zamanda bu bu trendleri sizlere sunacağız. 

Aynı zamanda Aysetatilde.com, uçak biletlerinizi, kurumsal seyahatlerinizi, toplantı organizasyonlarınızı, incentive gezi programlarınızı, özel programlarınızı sizin adınıza planlayarak, en uygun fiyatlayacak ve alternatif çözümler üreterek, sizlere sunacak bir iş ortağı olacaktır.

8079 Belge numarasıyla AYŞETATİLDE TURİZM SEYAHAT ACENTASI olarak Tursab’a kayıtlı acentamızın iş tecrübesiyle sağladığı ürün yelpazesini beğenmenizi temenni eder, isteklerinizi ve taleplerinizi bize bildirmenizi rica ederiz.

Aysetatilde kelime anlamı olarak 1974 yılında Kıbrıs'a yapılan çıkartma sırasında kullanılan paroladır.


Saygılarımızla,

Aysetatilde.com