Kıbrıs Bölgesinde düzenlediğimiz Turlar, Kıbrıs taki rehber ekimiz tarafından organize edilmektedir. 

 

LEFKOŞA & MAĞUSA TURU
Boğaz Şehitliği,Barbarlık Müzesi, Yeşil hat sınır gezisi, Lefkoşa Surları, Cumhurbaşkanlığı, Girne kapısı, Mağusa Surları, Kapalı Maraş sınır gezisi, Vatan şairi Namık Kemal zindanı, Venedik sarayı kalıntıları, St. Nicolas Katedrali, Kral mezarları, St. Barnabas ikon ve akeoloji müzesi.

BEŞPARMAK & GİRNE TURU
Beylerbeyi Köyü, Bella Pais Manastırı, St. Hilaryon Kalesi ve Girne kıyı şeridi manzarası, Girne yat limanı, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Açık hava müzesi, Barış ve Özgürlük anıtı, Yavuz çıkartma plajı, Mavi Köşk ( Kaçakçının Köşkü )

GUZELYURT & LEFKE TURU
Mavi Köşk ( Orta doğunun en büyük silah kaçakçısının evi ), Güzelyurt doğa ve arkeoloji müzesi, St. Mamas ikon müzesi, Soli Bazilikası, Vuni sarayı kalıntıları ve Güzelyurt körfezi panaroması, Lefke kasabası panaromik turu ve Narenciye bahçeleri.

KARPAZ TURU
Apostolos Andreas Manastırı, Kutsal Su, Altın kum sahili, Dipkarpaz köyü.

LEFKOŞA & GİRNE TURU
Lefkoşe Surları, Cumhurbaşkanlığı, Yeşil hat sınır gezisi, Barbarlık müzesi, Makaryos'un sarayı, Boğaz şehitliği, Beylerbeyi Köyü, Bellapais Manastırı, Girne yat limanı.

MAĞUSA TURU
St. Barnabas ikon ve arkeoloji müzesi, Kral mezarları, Salamis antik yerleşim yeri, Mağusa surları, Vatan şairi Namık Kemal zindanı, Venedik sarayı kalıntıları, St. Nicolas katedrali, Kapalı Maraş sınır gezisi.