Dünya’nın en büyük kumarhane merkezlerinden biri olan Kıbrıs, artık diğer özelliklerini ön plana çıkararak sadece kumarhane merkezi olarak anılmaktan çıkmaktadır. Özellikle turizm cenneti olarak anılan bu yavru vatanı sadece kumarhane şehri olarak adlandırmak yanlış olacaktır. Tatil, deniz, kum, güneş ve son model lüks otelleriyle artık Kıbrıs turistlerin bir numaralı uğrak yeri haline gelmiştir.

Uzun yıllardır, Kıbrıs denilince akla ilk olarak ünlü kumarhaneler gelmiştir. Kumarhaneleriyle ünlü olan bu şehre Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından gezginciler akın ederek bu mekânları ziyaret etmektedir. Artık insanlar sadece kumarhane oynamak için değil, el değmemiş doğal manzaraların ve tatilin keyfini çıkarmak için Kıbrıs’a akın ediyor.

En İyi Tatil İmkânları Kıbrıs Otellerinde

Kıbrıs, 5 yıldızlı otellerinden 7 yıldızlı otellerine kadar oldukça geniş turist ağırlama kapasitesine sahiptir. Son yıllarda kumarhaneleriyle değil 7 yıldızlı otelleriyle dikkat çeken bu otellerde müşteri memnuniyeti için oldukça geniş çaplı çalışılmaktadır. Nitekim müşteri memnuniyeti ön planda olduğundan her şeyin en lüksü ve en iyisi kullanılmaktadır.  

Hafta sonlarında, yaz ve kış aylarında ve diğer zamanlarda yapacağınız Kıbrıs tatillerinizde en lüks otellerden erken rezervasyon fırsatlarıyla yararlanabilirsiniz. SPA ve eğlence merkezleri, disco, parti ve birbirinden farklı eğlence yerlerinden faydalanabilecek ve sorunsuz bir tatil imkânına sahip olabileceksiniz. Hayalinizdeki tatilprofilinizi Kıbrıs otellerinde yakalayacaksınız.

Siz Olsaydınız Hangi Otelde Konaklamak İsterdiniz?

Kıbrıs otelleri arasında bir tercih yapmak isterseniz eminim ki tercihinizi 5 yıldızlı ve 7 yıldızlı otellerden yana kullanacaksınız. Dünya’nın 7 harikasından biri olarak sayılan Artemis tapınağı, Kıbrıs’ta Kaya Artemis otelin yapılmasında ilham kaynağı olmuştur. Yediden yetmişe kadar herkese hitap eden bu otelde tatil yapmak sizi de çok mutlu edecek.

Tatil yapacağınız bölge Gazimagosa ise sofistike bir otel anlayışına sahip olan Cratos Premium otelde kendinize yer ayırabilirsiniz. İnce zevklerle tasarlanan ve dünya markalarının kullanıldığı otel odaları size lüks bir tatil anlayışının kapılarını aralayacak.

Kıbrıs Gazimagosa da yer alan Noah’s Ark Deluxe otel Akdeniz’in en iyi konsept ödülünü almıştır. Sınırsız eğlence imkânlarından yararlanabileceğiniz bu otelde alacağınız hizmetler, Kıbrıs’ta tatil yaptığınıza değecek.

Kıbrıs’ın el değmemiş doğasına sahip olan Salamis Bay Conti otelde altın sarısı kumun ve uzun parlak sahilin keyfini çıkaracaksınız.

Girne de ki yolculuğunuzda konaklayacağınız Acapulco Resort otel iş ve tatil alanında müşterilerine Akdeniz dostluğunun güzelliğini yaşatmaktadır. Çocuklarınızla birlikte gidecekseniz çocuk havuzlarından da yararlanabilirsiniz. Spordan eğlenceye, SPA’dan kumsala kadar aradığınız tüm hizmeti Girne de ki otellerde bulabileceksiniz.

Kıbrıs Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın

Tatil yapabileceğiniz en iyi kent şüphesiz ki Kıbrıs’ın büyülü şehirleridir. Oldukça pahalı olan bu şehirlerde genel olarak orta gelirli ve üst tabakadan kişiler tatil yapsa da son zamanlarda erken rezervasyon fırsatı ile bu yargı ortadan kalkmıştır.

Kıbrıs erken rezervasyonfırsatlarından tatil döneminden altı ay önce yararlanarak bütçeniz ne olursa olsun, en iyi hizmeti almak imkânına sahip olacaksınız. Deniz, kum, güneş, sahil, sınırsız eğlence ve SPA merkezleri turizm döneminde ödeyeceğiniz fiyatın yarı fiyatıyla erken rezervasyon döneminde sizlere sunulmaktadır.

Erken Rezervasyon Nasıl Yapılmaktadır?

Kıbrıs’ta tatil yapmaya karar verdiyseniz ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız konaklamak istediğiniz otele kara vermelisiniz. Otelin ismini internet sitesinde arayarak resmi sayfadan sadece beş dakika içerisinde rezervasyon işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kıbrıs’ta konaklayacağınız otelin telefon numarasını çevirerek yetkili kişilere yerinizi ayırtmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Tatil planınızı ertelemek isterseniz, rezervasyon planınızı ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz.